סטודיו מאובזר לצילום מקצועי
קצת עלי

היי, אני רונית צלמת מקצועית שמתמחה בצילום אומנותי לנשים בהריון ותינוקות.

קרא עוד

מצאו אותי

    

צלמת הריון-חלק ראשון

צלמת הריון

יחד עם האופנה המתפתחת ניתן להבחין בכמות הולכת וגוברת של צלמות מקצועיות המתמחות בצילומי הריון. השאלה הנשאלת היא כיצד נוכל לדעת מהו הסטודיו המתאים ביותר עבורנו? מהן העלויות הממוצעות עבור צילומי הריון והאם בכלל מדובר בהוצאה הכרחית או לכל הפחות נחוצה? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם. ראשית אנו ממליצים להתמקד בבחירת סטודיו של צלמת הריון מקצועית. לשם כך התחילו לחפש באתרים שונים ברשת של צלמות המתמחות בצילומי הריון והקפידו להתייחס להבדלים שבין הסגנונות אליהם נחשפתם.

בחירת סטודיו לצילום על פי סגנון אומנותי

במהרה תבחינו כיצד לכל צלמת ישנו סגנון אומנותי משלה באמצעותו היא בוחרת לשקף את המציאות האישית שלה, על כן סביר להניח שלא תתחברו לכל סגנונות הצילום השונים המאפיינים צלמות בתחום של צילומי הריון. ישנן כאלו שיבצעו המון עריכות בפוטושופ, ואילו ישנן צלמות שמבכרות ומנסות להתחקות אחר המראה הטבע. צלמות מסוימות עושות שימוש במגוון רחב של אביזרי אופנה ומציעות ללקוחות סטודיו מאובזר ולעתים גם שירותי איפור מקצועיים.

לרתום את כל בני המשפחה ליום הצילומים

חלק מהנשים שמעוניינות בצילומי הריון מרחיקות לכת אך ורק כדי להגיע לסטודיו שהולם את טעמן האישי. יום הצילומים בהחלט יכול להיות יום כיף עבור כלל בני המשפחה, כך שמומלץ לרתום למשימה את הילדים הגדולי והקטנים וכמובן את בן הזוג. ישנם צילומי הריון הנעשים בצורה משותפת עם שאר בני המשפחה, מה שגם מהווה סיבה מספיק טובה לרתום אותם יחד אתכן הבנות. כעת ברצוננו להתייחס לנושא העלויות, וגם בתחום של צילומי הריון מחירי השירותים יקבעו לפי מותג הצלמת, מה שמאפיין בדרך כלל יצירות אומנות.

צלמת הריון 

כדי לעבור להמשך הכתבה צלמת הריון לחצו כאן