סטודיו מאובזר לצילום מקצועי
קצת עלי

היי, אני רונית צלמת מקצועית שמתמחה בצילום אומנותי לנשים בהריון ותינוקות.

קרא עוד

מצאו אותי

    

צלמת הריון-חלק שני

לפי מה נקבעות עלויות הצילומים?

נניח ומדובר בסטודיו בעל שם ומוניטין, מן הסתם שירותי הצילום יהיו יקרים יותר ומאידך סטודיו קטן ולא מוכר יהיה כרוך בהוצאות פחות גדולות. גורם נוסף באמצעותו תקבע צלמת הריון את עלויות הצילומים הינו היקף העבוד הנדרשת כלומר כמות העריכות בפוטושופ, התמונות המודפסות, הסך הכולל של תמונות מצולמות וכיוצא באלו. חשוב לציין שטווח המחירים של צילומי הריון הוא מאד רחב, כך שלעתים אפשר למצוא הצעות משתלמות של בין 500 ל-600 שקלים ולעתים מדובר בסטים ארוכים הכוללים עריכה בעלות של 1500 שקלים.

האם צילומי הריון הם בגדר הוצאה נחוצה?

אין לכך תשובה חד משמעית, תלוי את מי שואלים. חלק מהאנשים יאמרו בפה מלא שמדובר בהוצאה מיותר לחלוטין לאור העובדה שכיום לכל תושב שני יש מצלמה דיגיטאלית לא רעה בכלל ואפשר לבצע את הצילומים באופן עצמאי מבלי לגשת אל צלמת מקצועית. אולם חשוב לציין שההבדלים בין צילום בסטודיו מקצועי לבין צילומים חובבניים ללא כל האמצעים הנדרשים, הינו אדיר. מדובר במזכרת שיכולה להישמר לאורך שנים רבות 

צלמת הריון

ולשמש כזיכרון נהדר ונוסטלגי. אם כן מדוע לוותר על התענוג ?

גם בעבר הלא כל כך רחוק משפחות רבות נהגו לערוך ימי צילום משפחתיים לשם כך נערכו בהתאם, התלבשו בחגיגיות רבה ותיעדו את כלל בני המשפחה בסטודיו לצילום מקצועי. קרוב לוודאי שגם בביתכם ישנה תמונה משפחתית ממוסגרת אשר עודנה תלויה על הקיר.

לחזרה למאמר צלמת הריון-חלק ראשון לחצו כאן